Akcesoria
( ilość produktów: 260 )
Filtr do oczyszczacza powietrza Xiaomi Smart Pet Care Air Purifier Filter
119,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Filtr główny do oczyszczacza powietrza Dreame AP10
49,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Filtr kompozytowy H13 do oczyszczacza powietrza Dreame PM10/20
219,00 zł brutto/1szt.

Filtr do oczyszczacza powietrza Xiaomi Smart Air Purifier Elite Filter
219,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Filtr do Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact Filter White
119,00 zł brutto/1szt.


Filtr Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter dla Smart Air Purifier 4 Pro
199,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 

Filtr Antybakteryjny Xiaomi Mi Air Purifier Antibacterial Filter do Mi Air Purifier 2/2C/2H/2S/3C/3H/Pro
139,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Zestaw czyszczący MOVA do robota sprzątającego V60 Mobius
229,00 zł brutto/1szt.

Worek na kurz MOVA do stacji dokującej P10 Ultra / P10 Pro Ultra / S20 Ultra
49,00 zł brutto/1szt.

Płyn do czyszczenia podłóg MOVA M50 Ultra
59,00 zł brutto/1szt.(118,00 zł / l brutto)

Uniwersalny płyn do czyszczenia podłóg dla Dreame MOVA AWH10 K10, K20, K30, X4, M10, M50 500ml
59,00 zł brutto/1szt.(118,00 zł / l brutto)
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Dreame odkamieniacz wody do serii X50 / L50 / L40s / Pro Ultra
49,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Pokrywa szczotki Xiaomi Robot Vacuum S20 Brush Cover Biała
39,00 zł brutto/1szt.

Pokrywa szczotki Xiaomi Robot Vacuum S20 Brush Cover Czarna
39,00 zł brutto/1szt.




Szczotka Anti-tangle hair-cutting do Xiaomi Robot Vacuum X20 Max/5/5pro
99,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 

Pokrywa szczotki Xiaomi Robot Vacuum X20 Max/5/5pro
39,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 

Płytka przedłużająca rampę dla wszystkich robotów sprzątających Dreame
25,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 






Zestaw akcesoriów do robotów Dreame Aqua10 Ultra Track Complete RAK66
269,00 zł brutto/1szt.

Worki na kurz do Dreame D10 Plus/D9 Plus (2,5 l, 3 szt.) RDB1
45,00 zł brutto/1szt.

Szczotka do odkurzacza Dreame H12 Pro Ultra/H13 Pro/H13 Dual/H14/H14 Pro/H14 Dual
99,00 zł brutto/1szt.

Płyn czyszczący Roborock do podłóg twardych 1L
99,00 zł brutto/1szt.(99,00 zł / l brutto)
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Mop termiczny do robotów sprzątających Dreame do Matrix10/L50s/X50s/X60/X50
135,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Zestaw akcesoriów do odkurzacza Dreame RAK73 do D20 Pro Plus
279,00 zł brutto/1szt.

Rolka mopująca Dreame RMP13 do Aqua10 Ultra Roller / Aqua10 Roller
88,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Filtr Dreame RHF22 do Aqua10 Ultra / Aqua10 Pro Track / Roller
69,00 zł brutto/1szt.

Zestaw akcesoriów do odkurzacza Dreame RAK78 Aqua10 Ultra Track Complete / Aqua10 Ultra Track / Aqua 10 Pro Track / Aqua10 Track
449,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 

Zestaw akcesoriów do odkurzacza Dreame X40 Ultra / X40 Complete
218,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Zestaw do podłączenia wody Dreame RAW7 do robotów X50, L50, GoVac 600, X50s, L40s
949,00 zł brutto/1szt.

Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg dla MOVA Z50 Ultra 400ml
79,00 zł brutto/1szt.(197,50 zł / l brutto)

Uniwersalny płyn do czyszczenia podłóg Dreame MOVA AWH6 dla P10 / S20 / P20 / G30S / P50 / V50 / P50s / Z50 / Z60 / Mobius 1L
69,00 zł brutto/1szt.(69,00 zł / l brutto)
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Zestaw akcesoriów Dreame D9 Pro / D9 Max / L10 Pro Black
59,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Zestaw akcesoriów Dreame RAK64 Accessory Kit X50 Ultra Series/ L50 Ultra Series/ L40s Series/ Matrix10/ X50 Pro Ultra
299,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 

Zestaw akcesoriów do robotów sprzątających Dreame RAK67 Aqua10 Ultra Roller Complete, Aqua10 Ultra Roller, Aqua10 Roller, Aqua10 Ultra Roller Master
229,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Uniwersalny płyn do podłóg Dreame HFF5 do H15 Pro Heat 500ml
99,00 zł brutto/1szt.(198,00 zł / l brutto)

Neutralizator zapachów do czyszczenia podłóg Dreame MOVA AWH15 dla V50 U/Z60 P 1L
99,00 zł brutto/1szt.(99,00 zł / l brutto)
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Worki na kurz Dust Bag Dreame L10s Pro Ultra Series/ X30 Ultra/ L30 Pro Ultra RDB8
49,00 zł brutto/1szt.(16,33 zł / szt. brutto)

Worki na kurz Dust Collection Bag Dreame RDB3
38,00 zł brutto/1szt.(12,67 zł / szt. brutto)
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Szczotka główna do Dreame X50/L50/L40/D20 Series Main Brush
49,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Szczotka boczna do Dreame X50/X40/L50/L40 Series Side Brush RSB14
35,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Zestaw akcesoriów Dreame RAK64-1 Matrix10/X50/L50/L40s Series Accessories Kit
249,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Nakładki mopujące Mop Pad Dreame L10 Prime / L10 Ultra / L10s Ultra / L10s Ultra Heat-Tech / L20 Ultra / L20 Ultra Complete / L30 Ultra RMP8
49,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Płyn do podłóg 1L Dreame AWH6
79,00 zł brutto/1szt.(79,00 zł / l brutto)
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Wymienne ścierki mopa Xiaomi Mop Pad do Xiaomi Robot Vacuum E5
39,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Filtry Xiaomi Filter do Xiaomi Robot Vacuum E5
29,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Szczotki Boczne Xiaomi Side Brush do Xiaomi Robot Vacuum E5
26,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Pokrywa szczotki Xiaomi Brush Cover do Xiaomi Robot Vacuum E10
35,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Wymienna ścierka mopa Xiaomi Mop Pad do Xiaomi Robot Vacuum E10
39,00 zł brutto/1szt.

Szczotka Główna Xiaomi Brush do Xiaomi Robot Vacuum S10
59,99 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Pokrywa szczotki Xiaomi Brush Cover do Xiaomi Robot Vacuum S10
39,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Wymienna ścierka mopa Xiaomi Mop Pad do Xiaomi Robot Vacuum S10
32,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Szczotka Boczna Xiaomi Side Brush do Xiaomi Robot Vacuum E10/S10/X20
39,99 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Szczotka Główna Xiaomi Brush do Xiaomi Robot Vacuum X10+ / S10+
39,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Filtr do odkurzacza Xiaomi Robot Vacuum E10 Filter
15,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Pokrywa Szczotki Xiaomi Brush Cover do Mi Robot Vacuum-Mop / 2 Pro+ / 2 / 2 Ultra
49,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Pokrywa Szczotki do Odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential Brush Cover
19,00 zł brutto/1szt.

Miękka szczotka i wąż do Dreame Z20 Aquacycle Station / Z30 Aquacycle / Z20 Aquacycle
169,00 zł brutto/1szt.

Filtr MOVA do odkurzacza pionowego M10 / M10 Pro / M10 Station / K20 / K20 Pro / M50
29,00 zł brutto/1szt.


Szczotka do odkurzacza MOVA M10/M10 Pro/X4/X4Pro/X4Mix 1 szt.
49,00 zł brutto/1szt.

Filtr do odkurzacza ręcznego Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Pro Filter (2 szt.)
19,00 zł brutto/1szt.

Filtr do odkurzacza Xiaomi Truclean W20 Wet Dry Vacuum Filter (2 szt.)
39,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Filtr do odkurzacza ręcznego Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner 2 Filter (2 szt.)
19,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Worek na kurz Dreame VDB4 do Z20 Station / Z20 Aquacycle Station / Z30 Station / Z40 Station
89,00 zł brutto/1szt.(14,83 zł / szt. brutto)
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 
Pady mopujące MOVA MRMP8 do odkurzacza P10 / E30 Ultra / P50 / V50 Ultra 4szt.
69,00 zł brutto/1szt.























































